De orde van de Palingboer is een lijst met daarin alle mensen die zich in de loop der jaren verdienstelijk hebben ingezet voor carnaval in Baasrode. Hieronder vindt u de volledige lijst. (tip: ctrl+f om in de lijst te zoeken)

Jaar Naam
1966 Burgemeester Josse Van Gaever
Désiré Franckaert
Victor Goossens
Emiel Veyt
Pierre Veyt
Roger Vertongen
Jozef Quisquater Prins Jozef 1
Arnold Debbaut Prins Arnold 1
Frederik Van Cleempoel Prins Fritz 1
1967 Pierre Cleemput Prins & Keizer Pierre 1
Petrus Daman
Albert De Man
1968 Omer Emanuel Prins Omer 1
Albert Cassiman
1969 Koninklijke Liberale Harmonie "ST. Cecilia"
Katholieke Harmonie "De Eendracht"
Socialistische Harmonie "Na Arbeid - Kunst"
Kommunistische Harmonie "De Dageraad"
1970 André Van Geertruy Prins André 1
Jean De Smet
De "OZO" Fanfare
Pierre Verhulst
Gerard Sarens
Henri QuisQuater
1971 Francois Van Keer Prins Francois 1
Louis Heyvaert
Florea Falat
Gustaaf Rens
Vrijwillige Brandweer
Civiele Bescherming
Emiel Gerlo
1972 Fernand Van Hoey Prins Fernand 1
Jean Verhofstadt
Jozef Verdikt
1973 Gustaaf Van Praet Prins & Keizer Gustaaf 1
Roger Troch
Melanie Erpels
Norma Hendy
1974 Bob Heyndrickx Prins Bob 1
Mevr. Veyt Vertongen
Marcel Moens
Francois Daelemans
1975 Maria Soetens
Arrie Vereecken
1976 Jozef Ceymeulen Prins Jozef 2
Leo Van Haelen
Frans Peleman
Robert Van Den Bergh (Prins Aalst)
1977 Burgemeester Albert Cool
Jozef Goedgezelschap Prins Jozef 3
Charles Ceymeulen
Leo Van Stappen
Albert Van Keer
1978 Jean Van Nieuwenhove Prins & Keizer Jean 1
Vic Van Dijck
Gerard De Vlieger
1979 Albert Van Hamme Prins Albert 1
Robert Van Keer
Luc De Saeger
Jozef Conickx
1980 Albert Léon Prins Albert 2
Alfons Hermans
Mauritz Wauters
Francois De Feyter
1981 Michel De Cock
Edmond Van Overloop
Josephine Debbaut
Eduard Daelemans
1982 Leon Goossens Prins Leon 1
Jos Martin
Gerard Collaert
Ernest De Boeck
Marcel Willaerts
1983 Klaus Linden Prins & Keizer Klaus 1
Maria Van Damme
1984 Felix De Ridder Prins Felix 1
Jan Van Overloop
Ronny Brackx
Jean Van Riet
Drukkerij Stevens
1985 Danny Cornelis Prins Danny 1
Pierre Léon
Francois Goossens
Jean-Pierre Tilley
1986 Pierre Verkoelen Prins Pierre 2
Leo Dierick
Emiel Vercauteren
De Jacoby's
1987 Leonard Van Riet Prins Leo 1
Johanna De Bleser
Maggy De Vlieger
1988 Hugo Roef
André Van Nieuwenhove
Jean Cleemput
1989 Marc De Boeck Prins Marc 1
Louis De Ridder
1990 Ronny Koek Prins & keizer Ronny 1
BKV "Hof ten Rode"
Burgemeester Maurits Dierick
Gilbert Goossens
1991 Frans De Brandt Prins Frans 1
Bart De Decker
Willy Van Keer
Ann Liefferinckx
1992 Willy Tullekens Prins Willy 1
BKV "Schele van der Linde"
BKV "De Simplisten"
1993 Ferdinand Frencken
Vera Casteels
1994 Francois De Cock Prins Francois 2
Agnes Gerlo
Sidonie Goossens
Hans Wees
Francois Sarens
1995 Luc De Koning Prins Luc 1
BKV " De Pierrotvrienden"
BKV " De Pierkesvrienden"
O.C.M.W. Baasrode
KV "De Kuiper" Dendermonde
Freddy Hofmans (Hamme)
1996 Burgemeester Norbert De Batselier
Eddy Aelbrecht Prins Eddy 1
An De Sutter
Peter Conickx
Jacky Moonen
Leona Van Hamme
1997 Johan Daman Prins & keizer Johan 1
Ferdi Willems
Orde Van de Jeinen
Federatie Europese Narren
1998 Peter Pycke Prins Peter 1
Patricia Liefferinckx
Bruno Verhulst
Phillipe Geerinckx
Daisy Quisquater
1999 Peter Sarens
Benny Van Gucht
David Heyvaert
Baasroodse Feestraad
Eddy Fraipont
2000 Pieter De Leeuw Prins Pieter 1
Anne Marie Falat
Liesbeth Cooreman
Kristine Peelman
Marino Ploegaert
2001 Maurice Van De Perre Prins Maurice 1
Karel Peeters
Rudy Meskens
Pascal Linden
Karine Uitersprot
Gunther Leroy
2002 Patrick Verkoelen Prins Patrick 1
Johan Vercauteren
Patrick Van Hamme
Franky Van Hamme Prins & Keizer Franky 1
Marc Vackier
2003 Hans Van Overloop Prins & Keizer Hans 1
Richard Ploegaert
Marleen Peeleman
Tim Aga
Bóel Gudmundsdóttir
2004 Davy laureys Prins & keizer Davy 1
Katrien Jacobs
2005 Pierre Coudron
Myriam Van Buggenhout
Luc Van Lierde
2006 Jurgen Moens
Tom Eeckhoudt
2007 Jan Vanderjeught Prins Jan 1
Hans Van Belle
Jean Erpels
2008 Burgemeester Piet Buyse
Bart Buys Prins Bart 1
Davy Collaert
Tim Collaert
Manu De Landtsheer
2009 Mireille Vermeersch Prinses Mireille 1
Ferdy Van Petegem
Wim Moens
Daisy Sarens
2010 Marc Guns Prins Marc 2
Patrick Annemans
Rita Goedgezelschap
Yvette Van Praet
Hilde De Budt
Ilke Van Praet
2011 Cindy Huyck
Jasper De Coninck
Frank De Ridder
Harry Van den Eynde
2012 Kelly Verhulst Prinses Kelly 1
Octaaf Van den Breen
Maria De Smet
Peter Bosteels
2013 Richard Loverie Prins Richard 1
Monique Van der Goten
Jean De Ridder
Sofie Buys
2014 John Bergmans Prins John 1
Inge de Maeyer
Ingrid Van den Berghe
Marc Barth
2015 Lucia Van Keer Prinses Lucia 1
Melissa De Clercq
Terry Van Riet comitélid
Sylvain Currinckx
2016 Jimmy van Pollaert Prins Jimmy I
Jordy Van Praet comitélid
Wim De Raes Laureaat 2015 Omerkes
Jimmy De Koning vleesbakker
Claes Hilde Penningmeester
2017 Ludo Joos comitélid
Michael Neirynck comitélid
Hilde Hermans ontwerper gulden boek
Jos Laureys wagenbouwer
Louis van Praet wagenbouwer
Sven De Visscher Sjikke Stikken (laureaat)
2018 Peggy Coninckx Prinses Peggy I
Nena Verpoorten Schoimloëpers (inzet Karnaval)
Claudia Cantaert helpend lid vrouw voorzitter
Bart De Proft Sjikke Stikken (laureaat)
Dieter Mannaert Gemeenteraadslid
2019 Francois De Bleser Schepen van feestelijkheden tot 2018
Jens Van Pollaert Laureaat 2018 Omerkes
Iris Van De Vreken Helpend lid, vrouw Bob
Joran Quisquater Prins Bolleken I
Dirk Van Den Bossche comitélid
Bruno Meskens comitélid
2020 Joachim Bergmans Prins Joachim I
Leen Dierick Schepen
Cedric Verheyen
Aneka van Gaever
Emmy Smet
Dirk Delplace Laureaat 2019
2021